Ziołolecznictwo - preparaty ziołowe - sklep dla twojego zdrowia

ZDROWIE.brat.pl to sklep internetowy oferujący preparaty ziołowe i zioła lecznicze wzmacniające Twoje zdrowie. Medycyna naturalna pomaga w walce i zapobiega wielu chorobom m.in.: rak, cukrzyca, cholesterol, rak jelita grubego, astma, rak trzustki, alergie i wiele innych. Ponadto w sklepie ZDROWIE brat.pl znajdziesz również: kosmetyki, książki o zdrowiu, kuracje lecznicze, akcesoria zdrowotne, medycyna niekonwencjonalna oraz porady i artykuły dotyczące zdrowia.

Szczegóły strony www.zdrowie.brat.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.zdrowie.brat.pl:

Ziołolecznictwo - preparaty ziołowe - sklep dla twojego zdrowia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 52

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Psychoterapia Wrocław »

  Chcesz znaleźć kompetentnego i zawodowego Psychoterapeutę we Wrocławiu? Wejdź do gabinetu uczciwej Psychoterapeutki Alicji Świątek-Juncewicz. Zdobędziesz tu specjalistyczną poradę psychologiczną. Oferujemy różnorakie formy pomocy, bazując na wielu nurtach psychologicznych. Zajmujemy się terapią psychodynamiczną i systemową, w skład jakich wchodzą m.in. terapie uzależnień, lęków, depresji, zaburzeń odżywiania oraz terapie par. Dostarczamy terapie indywidualne albo grupowe. Profesjonalista pomoże Ci, przeprowadzić wiele elementarnych zmian w Twojej egzystencji, znaleźć się w męczącej sytuacji życiowej. Misją Gabinetu Psychoterapeutycznego jest wsparcie pacjenta w jego progresie osobistym wspólnie z poprawą modelu życia. Poczujesz się bezpiecznie, powierzając nam Twe najgłębsze obawy, dylematy i strach.

  Data dodania: 08 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adipesina - liposukcja bez skalpela »

  Jest to naturalny włoski preparat odchudzający posiadający min. algi wakame. Adipesina przetwarza tłuszczu biały w tłuszcz brunatny. Redukuje ona pokłady tłuszczu białego, przyspiesza metabolizm a temperatura jego przebiegu zwiększa zużycie kalorii, przywraca równowagę w metabolizmie cukrów, ma działanie drenujące. Fukoksantyna składnik adipesiny odpowiada za redukcję liczby komórek zawierających trójglicerydy a także za zmniejszenie się objętości pozostałych komórek tłuszczu białego.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Stomatolog Sosnowiec »

  Marzanna Danecka Stomatologia oferuje Państwu najwyższy poziom leczenia stomatologicznego. Klinika ta specjalizuje się w: nowoczesnej implantologii, protetyce, estetyce, specjalistycznym leczeniu kanałowym pod mikroskopem, leczeniu zachowawczym dorosłych i dzieci, chirurgii szczękowej i leczeniu periodontopatii, ortodoncji, profilaktyce dzieci i dorosłych, czyszczeniu i wybielaniu zębów. Wszystkie wykonywane zabiegi są całkowicie bezbolesne dzięki bardzo skutecznym znieczuleniom wykonywanym przy pomocy komputerowego urządzenia THE WAND, zastrzykom znieczulającym, premedykacji uspokajającej z użyciem podtlenku azotu. Na większość usług udzielana jest 5-letnia gwarancja. W przypadku leczenia implantologicznego gwarancja może zostać przedłużona do 10 lat na korzeniową część implantów. Zapewniają Państwu profesjonalną i bardzo miłą obsługę. Cały personel dokłada wszelkich starać, aby rozwiązać dany problem w sposób najbardziej korzystny, szybki i komfortowy. Ich specjalność: wybielanie zębów katowice.

  Data dodania: 28 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental »

  W gliwickim Centrum Stomatologii i Medycyny B-dental kierowanym przez prof. dr hab. n .med. Stefana Barona, leczymy Pacjentów z problemami stomatologicznymi oraz bólami głowy i bruksizmem.
  Profesjonalna kadra i serdeczna atmosfera sprawią, że w naszych gabinetach zapomnicie Państwo o stresie, który dotychczas towarzyszył wizytom w gabinecie dentystycznym. W Bdental spotkacie się Państwo z najnowocześniejszymi metodami profilaktyki, diagnostyki i leczenia.
  Oferta B-dental to: implantologia, protetyka, stomatologia estetyczna (wybielanie zębów, korony porcelanowe, licówki pełnoceramiczne), chirurgia stomatologiczna, endodoncja mikroskopowa (leczenie kanałowe), leczenie bólu głowy, leczenie bruksizmu.
  Bdental zaopatrzone jest w nowoczesne aparaty pantomograficzne, RTG,
  radiowizjografy, czy mikroskopy, by umożliwić naszym Pacjentom pełną
  diagnostykę na miejscu.
  Nasi doświadczeni lekarze i używana przez nich zaawansowana technologia to klucz do sukcesu skutecznego leczenia endodontycznego. Przy użyciu mikroskopu stomatologicznego z reguły wystarczy zaledwie jedna wizyta w Bdental do przeprowadzenia całkowitego leczenia kanałowego zęba.
  Sukces w stomatologii mierzymy stale powiększającą się liczbą zadowolonych pacjentów. Zapraszamy do B-dental.

  Data dodania: 03 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Toruń »


  Być dorosłym to być autonomiczną, niezależną jednostką, która potrafi kierować własnym życiem, posiada wgląd we indywidualne motywy funkcjonowania, potrafi tworzyć całe szacunku i odpowiedzialności relacje z drugim człowiekiem. Priorytetowym misją tego okresu  jest osiągnięcie przez człowieka zdolności do INTYMNOŚCI - do tworzenia bliskości z drugą osobą. Jej brak powoduje izolację, która z w pewnych sytuacjach prowadzi do unikania bycia z innymi. Umiejętność budowania intymnych relacji wymaga  zintegrowanej tożsamości i ukształtowanego poczucia osobistej wartości. Centrum Person oferuje udział w warsztatach dla dorosłych, wspierających rozwój osobisty, a dodatkowo kwalifikacji wyrażania siebie. To jednakże w sposób optymalny  pomaga w  samorealizacji,  znalezieniu  radości życia i poczucia sensu. Udział w warsztatach/treningach/grupach wspiera: wgląd w naturę mechanizmów, dynamizujących funkcjonowanie w życiu dorosłym, poznanie i przemianę negatywnych przekonań i nawykowych zachowań, rozwój umiejętności społecznych, zdolność do wyrażania siebie i spersonalizowanych potrzeb, zdolność do kontaktowania się ze sobą i z innymi, rozwój samoakceptacji i pewności siebie, odnajdywanie i budowanie wewnętrznego spokoju oraz dodatkowo pełni życia. W spisie produktów/usług: Kunszt ROZWOJU OSOBISTEGO, Warsztat RADZENIA SOBIE ZE STRESEM, Kunszt ZASTĘPOWANIA AGRESJI, Warsztat DLA KOBIET, Warsztat DLA Mężczyzn, TRENING KOMUNIKACJI, TRENING ASERTYWNOŚCI, TRENING EMOCJI, TRENING AUTOPREZENTACJI

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Salon kosmetyczny Wrocław »

  Gabinet kosmetyczny BeYouTy to wyjątkowe miejsce powstałe dla osób chcących posiadać doskonały wygląd.
  Nasza firma posiada punkt w Wrocławiu na ulicy Boczna 12 gdzie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzin oraz do zapoznania się z naszą ciekawą ofertą. Kosmetyczka Wrocław BeYouTy świadczy takie usługi jak: pielęgnacja ciała, pielęgnacja dłoni, pięt i stóp, mezoterapia igłowa, makijaż i wiele innych zabiegów upiększających nasze ciało.
  Precyzyjną ofertę salonu znajdziesz na witrynie internetowej beyouty.pl, tam też cennik, mapka dojazdu jak i więcej informacji o salonie.
  Pracownicy naszej firmy to sami zawodowcy, którzy ciągle poszerzają swoje umiejętności pod kątem trendów ówcześnie panujących. Najważniejsze dla BeYouTy jest pełna satysfakcja klienta.

  PHU Anna Policka
  BeYouTy
  ul. Boczna 12
  Wrocław 50-502
  beyouty@wp.pl
  Tel. 509 079 458
  REGON 020875303
  NIP 8942428848

  Data dodania: 06 06 2012 · szczegóły wpisu »
 • EKO Sklepik online PL Zielarski »

  Zielarnia zajmująca się sprzedażą detaliczną towarów medycznych na bazie ziół i ekstraktów roślinnych, tabletek i mieszanek fitoterapeutycznych, maści przeciwbólowych i dermokosmetyków, syropów i nalewek, tabletek ziołowych oraz farmaceutyków bez recepty. W ekologicznym sklepie Eko A&K do nabycia także: zdrowa żywność mająca wymagane przepisami certyfikaty eko wyrobu dopuszczonego do sprzedaży w Unii Europejskiej. Kosmetyki naturalne w szerokim wyborze, producentów polskich, na podłożu roślinnych ekstraktów z roślin wykazujących własności pielęgnacyjne na cerę całego ciała.

  Data dodania: 21 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Inhalator »

  Medyczni dla Dzieci to grupa osób, która zajmuje się sprzedażą importowanego sprzętu medycznego. Lista oferowanych produktów znajduje się na witrynie www medycznydladzieci.pl lub kontaktując się z nami telefonicznie lub osobiście. Ogólnie posiadamy następujące produkty medyczne: profilaktyczne, lecznicze oraz rehabilitacyjne. Medyczni dla Dzieci jest importerem sprzętu medycznego zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych. Niepełnosprawne i chore dzieci to w dzisiejszym czasie nierozłączny obrazek towarzyszący życiu, my nawiązując współpracę z wieloma fundacjami staramy się pomagać takim osobom w zaopatrzeniu w konieczny do normalnego funkcjonowania sprzęt na przykład w inhalator lub inny produkt, który może ulżyć dziecku w cierpieniu.

  Data dodania: 05 10 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spa Warszawa »

  Botox - tzn. toksyna botulinowa, łącząc się z płytką nerwowo-mięśniową oddziaływuje na osłąbienie napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych takich jak zmarszczki pionowe lub zmarszczki wokół ust, co daje rezultat wygładzenia zmarszczek już istniejących i zapobiega powstawaniu następnych. Kompletne oddziaływanie botuliny ewoluuje w ciągu kilku dób po zabiegu.Za pośrednictwem toksyny botulinowej da się likwidować zmarszczki mimiczne, redukować naprężenie platyzmy co polepsza wygląd podbródka a także szyi. Zabieg Botox Warszawa nie wymaga przygotowania ze strony pacjenta. Tuż po zabiegu nie powinno się się przez kilka godzin kłaść jak i w ciągu paru dni przeprowadzać jakichkolwiek zabiegów na twarzy gdyż są w stanie przynieść niepożądane przemieszczenie się preparatu do innej niepożądanej grupy mięśniowej. Działania niepożądane to krótki obrzęk i zaczerwienienie. Przy zaaplikowaniu preparatu do innej grupy mięśniowej jest prawdopodobieństwo porażenia sąsiednich mięśni, co może spowodować krótkotrwały defekt kosmetyczny, np, spadek linii brwi, w nieczęstych sytuacjach opadanie powieki. Rezultat jednorazowego zabiegu utrzymuje się zwykle od 4 do 8 miesięcy.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »
 • Botoks Warszawa »

  Botox - inaczej toksyna botulinowa, spajając się z płytką nerwowo-mięśniową działa na osłąbienie napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za tworzenie się zmarszczek mimicznych takich jak zmarszczki pionowe a także zmarszczki na czole, co daje rezultat wygładzenia niedoskonałości już istniejących i hamuje tworzeniu się nowych. Całkowite działanie botuliny rozwija się w przeciągu kilku dni po zabiegu.Za pośrednictwem toksyny botulinowej jesteśmy w stanie usuwać zmarszczki mimiczne, zmniejszać napięcie platyzmy co poprawia kształt podbródka i szyi. Zabieg Botox Warszawa nie wymaga przygotowania ze strony pacjenta. Bezpośrednio po zabiegu nie powinno się się przez parę godzin kłaść jak również przez parunastu dni przeprowadzać żadnych zabiegów na twarzy gdyż mogą wywołać przemieszczenie się botoksu do innej niepożądanej grupy mięśniowej. Działania niepożądane to krótki obrzęk i zaczerwienienie. Przy podaniu leku do innej grupy mięśniowej istnieje prawdopodobieństwo porażenia innych mięśni, co może spowodować przemijający defekt kosmetyczny, na przykład, opad linii brwi, w sporadycznych sytuacjach opadanie powieki. Efekt pojedyńczego zabiegu utrzymuje się średnio od 4 do 8 miesięcy.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »