Ziołolecznictwo - preparaty ziołowe - sklep dla twojego zdrowia

ZDROWIE.brat.pl to sklep internetowy oferujący preparaty ziołowe i zioła lecznicze wzmacniające Twoje zdrowie. Medycyna naturalna pomaga w walce i zapobiega wielu chorobom m.in.: rak, cukrzyca, cholesterol, rak jelita grubego, astma, rak trzustki, alergie i wiele innych. Ponadto w sklepie ZDROWIE brat.pl znajdziesz również: kosmetyki, książki o zdrowiu, kuracje lecznicze, akcesoria zdrowotne, medycyna niekonwencjonalna oraz porady i artykuły dotyczące zdrowia.

Szczegóły strony www.zdrowie.brat.pl:

Komentarze:

Dodaj swój komentarz »

Podlinkuj stronę www.zdrowie.brat.pl:

Ziołolecznictwo - preparaty ziołowe - sklep dla twojego zdrowia

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 4 Odwiedziny netsprint 5 Odwiedziny googlebot 54

Lokalizacja firmy na mapie:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • detektor tętna płodu »

  Detektor serca płodu BabySound B, pozwala posłuchać bicia serduszka dziecka już po 12 tygodniu ciąży. Jednocześnie należy pamiętać, że urządzenie służy do wykrycia i posłuchania akcji serca płodu. Nie zwalnia od innych obserwacji aktywności płodu (np. liczenia ruchów płodu). Ponadto jest to urządzenie przeznaczone do użytku domowego i przypadkach wątpliwych konieczna jest konsultacja z lekarzem, w celu określenia dobrostanu płodu.

  Po posmarowaniu skóry brzucha matki odpowiednim żelem, należy odnaleźć miejsce, w którym słychać bicie serca dziecka. Po odnalezieniu tego miejsca (nad bijącym serduszkiem płodu) urządzenie należy utrzymywać w tej samej pozycji przez 15 sekund. Po tym czasie wynik zostaje zamrożony na wyświetlaczu i można odczytać jak szybko pracuje serduszko płodu.

  Należy zaznaczyć, że zastosowanie urządzenia jest bezpieczne zarówno dla matki, jak i dla płodu. Jego zasada działania opiera się o zastosowanie ultradźwięków w medycynie; w szczególności w położnictwie. Zastosowanie detektorów akcji serca płodu jest od dawna rozpowszechnione na całym Świecie.
  Sprawdź tętno płodu. Zamów lub skontaktuj się z nami!

  Data dodania: 15 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • PCPZ Danmed »

  Terapia aparatem Bicom znajduje zastosowanie między innymi w alergii, gdzie wykonujemy
  zarówno testy alergiczne, jak i odczulania. Działamy wspomagająco w przypadkach bólów
  kręgosłupa i stawów, egzemach i innych chorobach skóry oraz astmie oskrzelowej. Terapia
  biorezonansowa działa korzystnie również w stanach osłabienia układu odpornościowego,
  chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy oraz wpływa pozytywnie na gospodarkę
  hormonalną. Urządzenie znajduje rónież zastosowanie w stanach obniżonego nastroju,
  depresji oraz nerwicy. Ponadto aparat Bicom oddziałuje bardzo skutecznie w sytuacji walki
  z nałogami, zwłaszcza dobre efekty związane są z uzależnieniem od nikotyny pozwalając
  efektywnie walczyć z głodem nikotynowym w organizmie.

  Data dodania: 29 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Adipesina - liposukcja bez skalpela »

  Jest to naturalny włoski preparat odchudzający posiadający min. algi wakame. Adipesina przetwarza tłuszczu biały w tłuszcz brunatny. Redukuje ona pokłady tłuszczu białego, przyspiesza metabolizm a temperatura jego przebiegu zwiększa zużycie kalorii, przywraca równowagę w metabolizmie cukrów, ma działanie drenujące. Fukoksantyna składnik adipesiny odpowiada za redukcję liczby komórek zawierających trójglicerydy a także za zmniejszenie się objętości pozostałych komórek tłuszczu białego.

  Data dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Toruń »


  Być dorosłym to być autonomiczną, niezależną jednostką, która potrafi kierować własnym życiem, posiada wgląd we indywidualne motywy funkcjonowania, potrafi tworzyć całe szacunku i odpowiedzialności relacje z drugim człowiekiem. Priorytetowym misją tego okresu  jest osiągnięcie przez człowieka zdolności do INTYMNOŚCI - do tworzenia bliskości z drugą osobą. Jej brak powoduje izolację, która z w pewnych sytuacjach prowadzi do unikania bycia z innymi. Umiejętność budowania intymnych relacji wymaga  zintegrowanej tożsamości i ukształtowanego poczucia osobistej wartości. Centrum Person oferuje udział w warsztatach dla dorosłych, wspierających rozwój osobisty, a dodatkowo kwalifikacji wyrażania siebie. To jednakże w sposób optymalny  pomaga w  samorealizacji,  znalezieniu  radości życia i poczucia sensu. Udział w warsztatach/treningach/grupach wspiera: wgląd w naturę mechanizmów, dynamizujących funkcjonowanie w życiu dorosłym, poznanie i przemianę negatywnych przekonań i nawykowych zachowań, rozwój umiejętności społecznych, zdolność do wyrażania siebie i spersonalizowanych potrzeb, zdolność do kontaktowania się ze sobą i z innymi, rozwój samoakceptacji i pewności siebie, odnajdywanie i budowanie wewnętrznego spokoju oraz dodatkowo pełni życia. W spisie produktów/usług: Kunszt ROZWOJU OSOBISTEGO, Warsztat RADZENIA SOBIE ZE STRESEM, Kunszt ZASTĘPOWANIA AGRESJI, Warsztat DLA KOBIET, Warsztat DLA Mężczyzn, TRENING KOMUNIKACJI, TRENING ASERTYWNOŚCI, TRENING EMOCJI, TRENING AUTOPREZENTACJI

  Data dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Rwa Kulszowa »

  Specjalistyczny gabinet Fizjoterapia Kalisz ma w swej ofercie fizjoterapię oraz fizykoterapie. Wykonujemy specjalistyczne badania z zakresu leczenia rwy kulszowej. Rwa leczenie to schorzenie bezpośrednio związane ze wykrzywieniem kręgosłupa. Specjalistyczny zespół funkcjonujący w ośrodku zadba o twój kręgosłup. Przeprowadzamybadania pomagające nam na dobre określenie i znalezienie danego schorzenia i dobieramy do tego właściwy zestaw ćwiczeń jak i masaży. Rozporządzamy najróżniejszymi Aparatami do ćwiczeń, masaży, fizykoterapii, fizjoterapii. Prądy, wyciągi itp. rzeczy używamy do kuracji rożnych partii ciała a w szczególności kręgosłupa jaki jest taki ważny dla kompletnego kształtu ciała człowieka. Wspieramyw zwalczaniu bólów kręgosłupa, dyskopatii kręgosłupa i wielu innych schorzeń.Funkcjonujemy w oparciu o techniki uzdrawiania przy użyciu specjalistycznego przyrządu Browna który pozwala na uniknięcie operacji poprzez dzieci i młodzież, bo właśnie najmłodsi są niezwyklej narażeni. Więcej informacji na stronie firmowej.

  Data dodania: 20 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tipsy Wrocław »

  MakeUp Dorota Rączka zadba o piękny i zadbany wygląd każdej klientki. Warto zdecydować się na profesjonalny make up na wyjątkowe okazje: tj. ślub, sylwester, czy studniówka. Tu każda z pań dostrzega swą wspaniałą metamorfozę, ale również ma możliwość nauczenia się, jak odpowiednio komponować swój makijaż na co dzień. Oferuję ponadto precyzyjnie wykonany manicure hybrydowy, tipsy Wrocław, zakończone odżywczym zabiegiem parafinowym, co sprawi, że dłonie będą wyjątkową wizytówką każdej pani, oraz efektowny zabieg przedłużania rzęs. Makijaż Wrocław - tu każda kobieta poczuje się wyjątkowo piękna. Polecam!

  Data dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Warszawa »

  Indywidualnie wykonywana psychoterapia dla osób z Warszawy. Wykształceni lekarze oferują pomoc dla odbiorców w trudnej sytuacji oraz posiadających trudność z nazwaniem swoich predyspozycji np. zawodowych czy nie umiejących zapanować nad swoimi emocjami. Celem psychoterapii jest określenie źródeł kłopotu i dobranie właściwych sposobów leczenia. W zależności od oczekiwań oferowane są porady specjalistów z innych specjalności np. dietetyka. Jeśli masz takie doświadczenia jak bezsenność, depresja, lęki, zgłoś się do naszego instytutu. Psychoterapia może stać się dla ciebie punktem wyjścia do lepszego życia. Oferta jest skierowana do pełnoletnich ale też dzieci i młodzieży. Psychoterapia może przebiegać indywidualnie i grupowo. Poza psychoterapią możliwa jest również sama konsultacja psychoterapeuty lub psychologa.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Wrocław »

  Wrocławskie Centrum Psychologiczno-Terapeutyczne LIBERO to miejsce zrzeszające zespół profesjonalnych pedagogów, psychologów, psychoterapeutów, socjoterapeutów, świadczących wysokiej klasy usługi w zakresie psychoterapii i rozwoju osobistego. Głównym zadaniem tej niepublicznej placówki jest niesienie pomocy psychologicznej i pedagogicznej młodzieży, osobom dorosłym, parom oraz rodzinom. Oferta adresowana jest zarówno do ludzi szukających wsparcia w trudnej sytuacji życiowej, jak i borykających się z problemami rozwojowymi czy przystosowawczymi, a także chorobami i poważnymi zaburzeniami psychicznymi. Tutaj wsparcie znajdzie każdy, kto chce poprawić jakość swojego życia i relacji międzyludzkich. Psychoterapia prowadzona jest w nurcie psychodynamicznym wywodzącym się z psychoanalizy.
  CPT LIBERO umiejscowione jest w pobliżu centrum Wrocławia, w miejscu dobrze skomunikowanym, leżącym przy jednej z głównych arterii miasta.

  Data dodania: 14 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Bóle kolan »

  Kolana są punktem ludzkiego ciała który narażony jest na różne dolegliwości bólowe. Łatwo o urazy podczas uprawiania sportu, albo gdy organizm jest osłabiony a do tego ruchu ma za mało. Za każdym razem, takie odczucia bólu są w stanie bardzo ograniczyć wiele czynności, ponieważ chodzenie gdy czujemy ból w kolanie może być wyjątkowo trudne. znaleziono za to środek dobrze oddziałujący nie tylko na bóle kolan lecz wszelkie inne uszkodzenia czy zwichnięcia – jest nim Traumon, działający bardzo szybko i poprawiający możliwości ruchowe danego miejsca.

  Data dodania: 28 11 2012 · szczegóły wpisu »
 • Spa Warszawa »

  Botox - tzn. toksyna botulinowa, łącząc się z płytką nerwowo-mięśniową oddziaływuje na osłąbienie napięcia w mięśniach odpowiedzialnych za powstawanie zmarszczek mimicznych takich jak zmarszczki pionowe lub zmarszczki wokół ust, co daje rezultat wygładzenia zmarszczek już istniejących i zapobiega powstawaniu następnych. Kompletne oddziaływanie botuliny ewoluuje w ciągu kilku dób po zabiegu.Za pośrednictwem toksyny botulinowej da się likwidować zmarszczki mimiczne, redukować naprężenie platyzmy co polepsza wygląd podbródka a także szyi. Zabieg Botox Warszawa nie wymaga przygotowania ze strony pacjenta. Tuż po zabiegu nie powinno się się przez kilka godzin kłaść jak i w ciągu paru dni przeprowadzać jakichkolwiek zabiegów na twarzy gdyż są w stanie przynieść niepożądane przemieszczenie się preparatu do innej niepożądanej grupy mięśniowej. Działania niepożądane to krótki obrzęk i zaczerwienienie. Przy zaaplikowaniu preparatu do innej grupy mięśniowej jest prawdopodobieństwo porażenia sąsiednich mięśni, co może spowodować krótkotrwały defekt kosmetyczny, np, spadek linii brwi, w nieczęstych sytuacjach opadanie powieki. Rezultat jednorazowego zabiegu utrzymuje się zwykle od 4 do 8 miesięcy.

  Data dodania: 26 12 2012 · szczegóły wpisu »